piątek, 18 kwietnia 2014


Róż może kojarzyć się zarówno z delikatnością i subtelnością, jak i z tandetą. Dlatego bardzo ważne jest to, aby z nim (podobnie z czerwienią!) nie przesadzić, ponieważ możemy otrzymać różowy koszmar. Jak uważacie, czy róż jest dobrym kolorem na wesele? Czy nie jest zbyt kobiecy? Przecież ślub do święto zarówno panny młodej jak i pana młodego.

Wykorzystanie koloru różowego w zaproszeniach powinno ograniczyć się do małych akcentów. Przepięknie wygląda motyw folkloru, jednak mam małe wątpliwości, czy aby na pewno jest odpowiedni na ślub. Chyba, że wesele odbędzie się w tym motywie, wtedy śmiało można połączyć zarówno róż, jak i elementy folkloru.


Winietki są idealnym pomysłem na usadzenie gości i uniknięcie efektu galopujących gości do stołów.

Tak jak wspomniałam delikatne akcenty różu nie przytłoczą wystroju, ale nadadzą mu delikatności, elegancji i subtelności. Można także zaszaleć i postawić na fuksję.
Przykłady wiązanek panny młodej:

Różowe słodkie kąciki naprawdę mogą wyglądać słodko i bardzo apetycznie. Choćby dlatego pomysł z różem na weselu jest wart przemyślenia. Tylko spójrzcie na te słodkości!


Jak nie przepadam za różem, tak torty w tym kolorze po prostu podbiły moje serce. Wyglądają po prostu obłędnie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o zachowanie kultury. Na tym blogu mamy czuć się dobrze wszyscy.