czwartek, 24 kwietnia 2014Ślub wiosną? Dlaczego nie! Możecie dodatkowo wykorzystać zieleń jako kolor przewodni wesela. Jak wiadomo, zielony to kolor nadziei, dlaczego więc nie wykorzystać znaczenia zieleni na swoim weselu? W dalszej części postu przedstawię Wam propozycje na wykorzystanie zieleni. Trzeba jednak pamiętać, aby nie przesadzić z kolorem, ponieważ może bardzo przytłoczyć wystrój i tym samym wszystko straci swój urok.

Na początku zaproszenia.Pomysłowe winietki mogą zaskoczyć gości nie tylko wizualnie, niektóre nawet... smakowo!Wystroju można wykorzystać elementy trawy. Jeśli bierzecie ślub w maju, skorzystajcie z okazji i wykorzystajcie konwalie, które nie tylko będą pięknie wyglądały, ale i obłędnie pachniały. Inną opcją może być np. gipsówka, która nada lekkości całemu wystrojowi. 
W wiązance panny młodej można wykorzystać nie tylko biel i zieleń. Ciekawym akcentem może być dodanie innego koloru, np. różu.
Torty i słodkie kąciki w odcieniach zieleni mogą wyglądać niezwykle pięknie i elegancko. Podobnie jak w wiązance ślubnej do zieleni można dodać drugi kolor - róż, pomarańcz czy też brąz.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o zachowanie kultury. Na tym blogu mamy czuć się dobrze wszyscy.